Jasełka 2012

21 grudnia tradycyjnie klasy młodsze wystawiły jasełka. W tym roku w role postaci biblijnych wcielili się uczniowie klasy III b przygotowani przez p. Danutę Grocholę oraz cała klasa II E przygotowani przez panią Beatę Sadownik. Nad całością czuwała i reżyserowała siostra Jolanta przy współudziale p. Marioli Zofińskiej.

Całe przedstawienie wzbogacił śpiew aniołów – członków zespołu wokalnego prowadzonego przez p. Danutę.

Dzieci z klas O – III, które oglądały Jasełka były zachwycone i słuchały jak zaczarowane.

Nauczycieli klas I-III pragną podziękować pani  Magdalenie Ziarkiewicz za wykonanie zdjęć.

Klasy IV – VI również przedstawiły Jasełka. Gościem honorowym na przedstawieniu był proboszcz ks. kan. Waldemar Gasztkowski.