Dzień otwarty Szkoły Podstawowej nr 8 oraz Szkoły Podstawowej nr 8 Filia

19 stycznia 2013 r. odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców wraz z dziećmi, które rozpoczną naukę w klasie pierwszej lub w oddziale przedszkolnym w roku szkolnym 2013 / 2014

W tym dniu odbyło się uroczyste zakończenie konkursu plastycznego dla przedszkolaków pod hasłem „Bajka różne ma kolory”.

Dla gości zorganizowano występy artystyczne  uczniów klas   I – III oraz wystawę prac plastycznych dzieci.

W salach lekcyjnych dla przyszłorocznych pierwszoklasistów odbyły się zajęcia muzyczne , plastyczne, gry i zabawy matematyczne prowadzone przez nauczycieli obejmujących w przyszłym roku szkolnym klasy pierwsze.

Odwiedzający mieli również możliwość zwiedzania szkoły oraz konsultacji z nauczycielami  na temat:

• dojrzałości szkolnej swojego dziecka,
  • programu nauczania obowiązującego w klasie pierwszej,
  • oferty szkoły.