Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Filii

11 stycznia 2013 roku zagrała Orkiestra Jurka Owsiaka w filii. Od wielu lat najmłodsi uczniowie włączają się do tej niezwykłej akcji. Tego dnia rodzice uczniów pieką przepyszne ciasta, odbywają się koncerty, loterie i inne atrakcje. Do pomocy w przygotowaniach włącza się zawsze Rada Osiedla nr 7. Przychodzą na koncert rodzice uczniów. Przychodzą też przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 11, by wspólnie zagrać w orkiestrze. A wszystko po to, by pomóc innym.  Pomóc tym, którzy szczególnie tego potrzebują. W tym roku są to najmłodsze dzieci oraz seniorzy. To dla nich fundacja Jurka Owsiaka przeznaczy zebrane pieniądze.

Najmłodsze dzieci z filii dołożą 1691 zł, tyle bowiem zebrano w piątek w małej szkole.   Wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować ten dzień bardzo serdecznie dziekujemy.