Wyniki III etapu „Bawimy się w matematykę”

12 stycznia 2013 r. odbył się III  etap „Konkursu Bawimy się w matematykę” –

podajemy wyniki.

Klasy IV

Uczniowie, którzy przeszli do kolejnego etapu

Lp. Nazwisko i imię Klasa Liczba punktów
1. Antoszek Bartłomiej 4a 10
2. Mazurek Julia 4a 9
3. Olejniczak Wiktoria 4a 10
4. Peda Mateusz 4a 10
5. Hausner Julia 4b 10
6. Kwinta Jakub 4b 10
7. Lewandowska Julia 4b 10
8. Nieścier Weronika 4b 10
9. Piech Maja 4b 10
10. Ratajczak Aleksandra 4b 10
11. Sałapa Agata 4b 10
12. Walczak Aleksandra 4b 10
13. Wielgos Adrianna 4b 10
14. Wielgos Agata 4b 10
15. Kosiorkiewicz Natalia 4c 10
16. Makowski Damian 4c 10
17. Mliczek Jan 4c 10
18. Oktaba Julia 4c 10
19. Bik Kalina 4d 9
20. Dalke Mariusz 4d 10
21. Jucha Jakub 4d 10
22. Kłosinska Victoria 4d 9
23. Kubiak Kacper 4d 10
24. Micka Klaudia 4d 10
25. Pięta Krzysztof 4d 10
26. Tkaczuk Martyna 4d 10
27. Ćwikła Kacper 4e 10
28. Ratajczak Dawid 4e 9
29. Szuta Martyna 4e 10
30. Gałka Marek 4f 10
31. Mnich Ewelina 4f 9
32. Łachwa Dawid 4g 9
33. Murawski Jakub 4g 10
34. Nyczka Dawid 4g 10
35. Roczniewski Marcel 4g 10
36. Stugiewicz Kacper 4g 9
37. Chmielczyk Michał 4h 10
38. Kowalczyk Aleksandra 4h 10
39. Sękowska Agata 4h 9

 

Klasy 5

 Uczniowie, którzy przeszli do następnego etapu.

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Brodowska Barbara V a 10
2 Słotwiński Robert V a 10
3 Błaszczuk Mateusz V b 10
4 Bogusławska Marta V b 10
5 Dolak Piotr V b 10
6 Gryzima – Grylicz Kacper V b 10
7 Maćkowski Emilian V b 10
8 Czernielewska Wiktoria V c 9
9 Michalska Daria V c 10
10 Grzyb Weronika V d 10
11 Początek Wiktoria V d 9
12 Borgul Laura V e 9
13 Dobrut Maja V e 10
14 Mazurkiewicz Nicola V e 9
15 Zagórska-Król Marta V e 10
16 Banasiak Krzysztof V f 10
17 Hamernia Paweł V f 10
18 Mądzik Matylda V g 10
19 Wójcik Dawid V g 9
20 Wróbel Szymon V g 10
21 Bochenek Patryk V h 10
22 Fabiś Nikoka V h 10
23 Fijołek Julia V h 10
24 Lintas Kuba V h 10
25 Mikulska Gabriela V h 10
26 Pawlik Martyna V h 10
27 Podyma Bartosz V h 10
28 Krzyżanowski Sławomir V h 10

Klasy 6

Uczniowie, którzy przeszli do kolejnego etapu

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1. Buczma Patryk 6b 10
2. Czarnecka Martyna 6a 10
3. Deluga Bartek 6f 10
4. Dembek Julia 6c 10
5. Gałązka Paweł 6d 10
6. Greinert Magda 6c 9
7. Janczar Maja 6f 10
8. Koral Karolina 6c 10
9. Kuźmińska Weronika 6e 10
10. Łukasiak Dominik 6d 10
11. Michalska Karolina 6d 10
12 Pawełkiewicz Agata 6e 10
13. Repka Zuzanna 6e 10
14. Sałdan Julia 6f 10
15. Sawinda Martyna 6e 10
16. Słowińska Joanna 6c 10
17. Soczek Marta 6c 10
18. Szalkiewicz Julia 6e 10
19. Śliwa Anna 6f 10
20. Trembecka Zofia 6f 10
21. Wronkowska Patrycja 6a 10
22. Zdanowicz Aleksandra 6f 10

Wszystkim, którzy zakwalifikowali się do półfinału gratulujemy.