Szkolny Konkurs Piosenki „Słowik 2013”

Dnia 8 marca 2013r. odbyło się ogłoszenie wyników Szkolnego Konkursu Piosenki „Słowik 2013”, w którym brali udział uczniowie klas I-III.

W konkursie wyróżnienia otrzymały:

• Wiwiana Chabasińska kl.IA,
  • Roksana Jarzębińska kl.IA,
  • Zuzanna Grochowska kl.IE,
  • Małgorzata Konarska kl.IIB,
  • Julia Balcerzak kl.IIB,
  • Aleksandra Komorek kl.IIB,
  • Aleksandra Koper kl.IIB,
  • Dominika Zdanuk kl.IIIB,
  • Marika Kalinowska IIID,
  • Agata Trela kl.IIIE.

Laureatkami, które 16 marca 2013r. reprezentować będą naszą szkołę w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej w Miejskim Ośrodku Kultury zostały:

• Malwina Gawryszak kl.IB,
  • Magdalena Majchrzak –Pożarowska kl.IIIA,
  • Kinga Michalak kl.IIIA,
  • Katarzyna Cieślewicz kl.IIIA,
  • Oliwia Janulewicz kl.IIIC,
  • Zuzanna Wiśniewska kl.IIID,
  • Gabriela Bazela kl.IIID.

„Słowik 2013” odbył się także w filii SP nr 8 w Policach. Jury wyłoniło uczestników sobotniego Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej w Policach.  Są to:

• Iga Błauż,
  • Nikola Jasińska,
  • zespół „Mini-vocal”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach w najbliższą sobotę 16 marca 2013 r.. Tam o godz. 9.00 rozpoczną się zmagania wokalne w rytmie piosenek z repertuaru dziecięcego.W MOK-u wystąpi także szkolny zespół wokalny „Rozbiegane nutki”.