„Z mitologią za pan brat” -wyniki konkursu

W piątek 19 kwietnia 2013r. gościliśmy ( SP nr 42 w Szczecinie) w naszej szkole uczestników XI Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego „Z MITOLOGIĄ ZA PAN BRAT”.  Naszą szkołę z dużym sukcesem reprezentowały uczennice klasy 5E Nicola Mazurkiewicz i Marta Zagórska-Król. Ekipa reprezentująca SP nr 8 pracowała na ten sukces przez cały I semestr pod opieką p. G. Krupowies.

XI Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny ” Z MITOLOGIĄ ZA PAN BRAT” – WYNIKI

W konkursie skierowanym do uczniów szkół podstawowych wzięły udział dwuosobowe zespoły z następujących placówek oświatowych Szczecina: Szkoła Podstawowa nr 51, Szkoła Podstawowa nr 48, Szkoła Podstawowa nr 20, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 14, Szkoła Podstawowa nr 59, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 54, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 56, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 74, Zespół Szkół nr 10, Szkoła Podstawowa nr 42, a także Szkoła Podstawowa nr 8 z Polic.

WYNIKI KOŃCOWE KONKURSU:

ZESPOŁY:

I miejsce: SP nr 3 Szczecin : Hanna Maciejowska, Paweł Grabarczuk

II miejsce: SP nr 59 Szczecin: Michał Napiórkowski, Barnim Szycko

III miejsce: SP nr 8 Police: Nicola Mazurkiewicz, Marta Zagórska-Król

INDYWIDUALNIE:

I miejsce: Nicola Mazurkiewicz SP nr 8 Police

II miejsce: Hanna Maciejowska SP nr 3 i Michał Napiórkowski SP nr 59 Szczecin

III miejsce: Anna Kurzawa SP nr 14 Szczecin

Serdeczne podziękowania za udział w konkursie składamy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w Muzeum Narodowym w Szczecinie.