plakat dzien dziecka festyn

25 maja 2013 r. odbył się w naszej szkole festyn z okazji Dnia Dziecka. W hali sportowej „Ósemki” nie zabrakło atrakcji. Rada Rodziców, która była organizatorem wydarzenia, spisała się na medal. Rodzice czynnie zaangażowali się w przygotowanie  święta.

Można było skosztować domowe wypieki, zjeść smaczną i zdrową sałatkę lub wypić świeżo wyciśnięty sok. Rodzice swoje zaangażowanie zwieńczyli wspaniałym przedstawieniem twórczo interpretując wiersze Jana Brzechwy. Nie zapomniano również o mamach, które 26 maja miały swoje święto, w związku z czym zatroszczono się, by osłodzić tę okazję ogromnym tortem.

Tego dnia nie zbrakło również  tak charakterystycznej dla naszej szkoły rywalizacji sportowej. Drużyny sportowe w skład których wchodzili uczniowie klas 1-6 dzielnie walczyli o podium i medale. Gościem honorowym części sportowej imprezy był Łukasz Chyła – Olimpijczyk z Aten (2004) i Pekinu (2008). Srebrny  medalista mistrzostw Europy w sztafecie, finalista MŚ w sztafecie w 2001 i 2003. Mistrz Polski na 100 m (2004), 4-krotny halowy mistrz Polski na 60 m.

Mimo deszczowej pogody humory tego dnia dopisywały wszystkim.