Ekoludek – szkolny konkurs ekologiczny

Kwiecień jest miesiącem, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Nasza szkoła wykazuje się ogromną troską by uczniowie byli świadomi jak ważne jest czyste środowisko i dbanie o ekologię.

W związku z tym 23 kwietnia grupy zerowe z Oddziału Przedszkolnego w naszej szkole uczestniczyły w konkursie ekologicznym. Najmłodsi z naszej szkoły dzielnie zmagali się z zadaniami konkursowymi dając wszystkim wiele radości. Zwycięzcy zostali obdarowani sportowymi niespodziankami.

25 kwietnia natomiast przyszła kolej na klasy 1 – 3.  Po raz  pierwszy konkurs odbył się w nowej formie. Każdą klasę reprezentowała  3- osobowa drużyna. Podczas konkursu było mnóstwo emocji. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu ekologii i przyrody. Trzy klasy, które zdobyły największą ilość punktów zostały wyróżnione.  Radość ze zwycięstwa była ogromna tak samo jak satysfakcja z osiągnięć.

Zapraszamy do galerii.