Mamy Przyrodnika Na Medal !

W piątek 26 kwietnia troje najlepszych przyrodników z naszej szkoły z klas 1-3 wyruszyło na finał Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Ja to lubię, ja to wiem” do Szkoły Podstawowej Nr 47 w Szczecinie. Klasy pierwsze reprezentowała Marysia Leśniewska, klasy drugie Marta Radziwanowska, a klasy trzecie Mikołaj Gładkowski.
Były to osoby, które w naszej szkole, w swoich kategoriach wiekowych wykazały się największą wiedzą z zakresu przyrody, znajomości symboli narodowych oraz obeznaniem z mapą Polski.

Konkurs był kierowany do wszystkich szkół z województwa zachodniopomorskiego, zatem i konkurencja była duża. Nasi uczniowie jednak dzielnie walczyli, rozwiązując łamigłówki i odpowiadając na pytania konkursowe. Po krótkim odpoczynku, słodkim poczęstunku i występach wielu utalentowanych dzieci z goszczącej nas szkoły, przyszedł czas na ogłoszenie wyników. I tak okazało się, że mamy w szkole Przyrodnika na Medal. Została nim Maria Leśniewska z klasy 1e. Serdecznie jej i dwójce pozostałych finalistów gratulujemy, życząc dalszej ciekawej przygody z przyrodą.

Zapraszamy do galerii.