Spotkanie w Bibliotece

Mieliśmy szczęście! Nieczęsto zdarza się spotkać prawdziwego pisarza, a nam, kl. 4f udało się! 21 maja gościła w Bibliotece w Policach p. Renata Piątkowska, autorka wielu książek dla dzieci i młodzieży.

Nie była sama, towarzyszyła jej lektorka (osoba, która czyta teksty), a my mogliśmy wysłuchać ciekawej interpretacji opowiadania „Gdzie kucharek sześć” i innych fragmentów zaczerpniętych z proponowanych nam lektur. Można było otrzymać autograf!  P. bibliotekarka z naszej szkoły –

G. Krupowies obiecała, że książki autorstwa p. R. Piątkowskiej będą na nas czekały w szkolnej bibliotece.
Zdjęcia oraz  pozostałą relację ze spotkania znajdziecie na stronie biblioteki im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach (WWW.biblioteka.police.pl).