Żołnierski wrzesień- zakończenie projektu

27 września zakończył się w filii projekt edukacyjny pn. „Żołnierski wrzesień”.  Nawet deszcz nie przeszkodził uczestnikom projektu wykonać wszystkie żołnierskie zadania.

Były więc piękne prace plastyczne wszystkich grup, były piosenki, które zachwyciły żołnierzy i było wiele dobrej zabawy. Na zakończenie projektu przyjechali żołnierze z jednostki w Szczecinie. Przywieźli wojskowy pojazd i wiele sprzętu, który był niezwykłą atrakcją dla wszystkich dzieci. Była też żołnierska grochówka i wiele innych atrakcji. Wszystkie dzieci musiały wykonać zadania, które były podsumowaniem żołnierskiego września. Dwie godziny z żołnierzami, pomimo brzydkiej pogody były niezwykle atrakcyjną lekcją. I wszystkie dzieci zasłużyły na certyfikat  „Sprawny i zwinny, jak żołnierz”. Także nasi najmłodsi uczestnicy projektu – przedszkolaki z PP nr 11. Uścisk dłoni żołnierza na pewno pozostanie w pamięci dzieci na długi czas.