Kiermasz zabawek

25 października odbył się w  filii kiermasz zabawek. Od wielu lat w ostatni piątek października odbywa się  akcja pomocy porzuconym zwierzętom.

Tego dnia odbywa się loteria oraz sprzedaż wspaniałych wypieków rodziców uczniów. Dochód przeznaczony jest na pomoc zwierzętom. Odbywa się także zbiórka karmy dla zwierząt. Oprócz pomocy jest to także dobra zabawa, a dzieci niecierpliwie czekają na ten dzień. Można bowiem za symboliczną opłatą wylosować bardzo ciekawą zabawkę i sprawić sobie dużo radości. Frajdą jest także samo losowanie i wybór zabawki z wylosowanej grupy. Jest to też prosty sposób na wymianę się zabawkami. Jak zwykle w takich imprezach rodzice dzieci pomagają w jej organizacji, a ciasta, które pieką mogą konkurować z niejedną cukiernią. Wszystkim rodzicom bardzo seredcznie dziękujemy.