Akcja „Pomagamy zwierzętom”

Uczniowie naszej szkoły wrażliwi na krzywdę zwierząt kolejny raz ochoczo przystąpili do akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych psów i kotów z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami działającym w Policach.

Zorganizowana akcja trwała cały październik i miała na celu zebranie potrzebnych koców ręczników oraz  akcesoriów dla psów, a także karmy dla zwierząt. Uczniowie naszej szkoły „wrzucali” symboliczną „złotówkę”, która przyczyniła się do uzbierania kwoty 157 zł. Kwotę tę przekazaliśmy na leczenie psów i kotów. Dzięki ofiarności sponsorów otrzymaliśmy mnóstwo gadżetów oraz kuponów do zrealizowania w wybranych punktach handlowych. Wszystkie dzieci biorące udział w akcji zostały obdarowane drobnymi upominkami ufundowanymi przez sponsorów.

Z pewnością miło było sprawić taką niespodziankę bezdomnym, opuszczonym zwierzakom. O efekcie świadczy wymalowany psim ogonem uśmiech i błysk nadziei w psich oczach… – być może pewnego dnia znajdzie się ktoś, kto podaruje im prawdziwy dom, otoczony miłością i opieką.

Uczniowie naszej szkoły doskonale wiedzą o tym, że każde żywe stworzenie potrzebuje akceptacji i ciepła, a odwdzięcza się przywiązaniem  i bezgranicznym oddaniem.  Na razie to my, uczniowie SP-8  pomagamy tym biednym i potrzebującym, dzięki hojności ofiarności sponsorów:

• Bawialnia „Tęczolandia”
  • Sklep zabawkowy „Tygrysek”
  • Stołówka szkolna p. Maja Ufniarz
  • Studio kreacji dłoni i stóp „Elegance”
  • Gabinet kosmetyczny „Imperium Urody”
  • Zakład fryzjerski „Agnes Fryzolana”
  • Księgarnia „Orszulka” C.H.U. Kinga
  • Kwiaciarnia „Fantazja”
  • Kwiaciarnia „Art Lilia”
  • Cukiernia „Różowa”
  • Kebab turecki M&M Sezer
  • Salon „Komputronik” C.H.U. Kinga
  • Sklep z artykułami pochodzenia niemieckiego.