Wyniki I etapu Konkursu „Bawimy się w matematykę”

Podajemy wyniki I etapu Konkursu „Bawimy się  w matematykę”

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zakwalifikowali się do następnego etapu.

 klasy czwarte:

Maksymalna liczba punktów: 12

Minimalna liczba punktów: 6

Lp. Nazwisko i imię Ilość punktów
1 Bandrowska Matylda 12
2 Bieniarz Oliwia 8
3 Buczkowski Wojciech 12
4 Czeszejko Kinga 10
5 Dębiński Krzysztof 12
6 Dorc Natalia 12
7 Dzwonek Jakub 12
8 Figiel Michał 12
9 Gładkowski Mikołaj 8
10 Głebocki Alan 9
11 Głuszyk Kamila 8
12 Golema Martyna 12
13 Hemmerling Dominik 9
14 Jankowska Wiktoria 12
15 Janulewicz Oliwia 12
16 Kalinowka Monika 11
17 Kazimierczak Alicja 7
18 Kłos Aleksandra 12
19 Kornacka Nikola 7
20 Kowalczyk Adam 12
21 Kucharska Bogumiła 12
22 Kucharska Zuzanna 10
23 Latosińska Katarzyna 12
24 Malicka Martyna 9
25 Michalak Kinga 12
26 Mijalski Patryk 10
27 Pabin Krystian 12
28 Majchrzak-Pożanowska Magdalena 11
29 Prabucka Weronika 12
30 Rabczyński Dawid 12
31 Rewaj Filip 12
32 Sikora Damian 12
33 Stachowiak Michał 10
34 Statkiewicz Grzegorz 8
35 Skarżyńska Kinga 11
36 Tyburski Piotr 12
37 Wichowska Agata 12
38 Załoga Oskar 12
39 Zaucha Wiktor 12
40 Zdanuk Dominika 8

 

klasy piąte:

Maksymalna liczba punktów: 14

Minimalna liczba punktów: 7

 

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Mazurek Julia 14
2. Olejnik Kacper 11
3. Peda Mateusz 13
4. Hausner Julia 13
5. Kwinta Jakub 14
6. Lis Dominik 10
7. Ojrzanowski Kacper 7,5
8. Oleszkiewicz Szczepan 14
9. Ratajczak Aleksandra 14
10. Sałapa Agata 14
11. Walczak Aleksandra 12
12. Wielgos Adrianna 14
13. Wielgos Agata 11,5
14. Bąkowska Alicja 7
15. Makowski Damian 12,5
16. Mazurek Wiktoria 13
17. Mliczek Jan 14
18. Oktaba Julia 14
19. Trojanowska Alicja 11
20. Bik Kalina 13
21. Dalke Dariusz 13,5
22. Kłosińska Victoria 12
23. Kurowski Patryk 11
24. Nura Joanna 7,5
25. Pięta Krzysztof 13
26. Skalik Martyna 14
27. Tkaczuk Martyna 14
28. Wiśnios Weronika 10,5
29. Cimcioch Karolina 13
30. Ćwikła Kacper 14
31. Gierlińska Magdalena 8
32. Ratajczak Dawid 13
33. Spajzer Emilia 13,5
34. Szuta Martyna 12,5
35. Zajdlewicz Gracjan 7
36. Gałka Marek 11,5
37. Górecki Michał 12
38. Krasnodębska Julia 7
39. Łachwa Dawid 10
40. Murawski Jakub 14
41. Nyczka Dawid 9,5
42. Ostrowski Artur 11
43. Roczniewski Marcel 12,5
44. Samsik Barbara 11,5
45. Chmielczyk Michał 14
46. Sękowska Agata 12

 

klasy szóste:

Maksymalna liczba punktów: 10

Minimalna liczba punktów: 5

LP Nazwisko i imię Ilość punktów
1 Lewandowska Klaudia 10
2 Wójtowicz Natalia 10
3 Podufalski Kacper 9
4 Słotwiński Robert 9
5 Bieliński Radosław 10
6 Bogusławska Marta 10
7 Rokicka Marta 10
8 Gryzima-Grylicz Kacper 9
9 Maćkowski Emilian 9
10 Śrama Agata 8
11 Górska Marika 7
12 Dolak Piotr 5
13 Dobieżyńska Sandra 10
14 Michalska Daria 10
15 Płuciennik Sandra 8
16 Grzyb Weronika 10
17 Smoliński Michał 10
18 Stocka Izabela 10
19 Tęgosik Przemysław 10
20 Wegner Zofia 10
21 Początek Wiktoria 9
22 Wyrwicz Marta 8
23 Bajer Marcel 7
24 Dobrut Maja 10
25 Maciejewski Grzegorz 10
26 Wereszka Magdalena 10
27 Zagórska-Król Marta 10
28 Dobrut Marcel 9
29 Dorc Patrycja 9
30 Mazurkiewicz Nicola 9
31 Dąbrowska Daria 7
32 Banasiak Krzysztof 10
33 Lewandowski Bartosz 10
34 Olejnik Maria Magdalena 10
35 Fecak Klaudia 9
36 Hamernia Paweł 9
37 Herudzińska Julia 10
38 Kucharska Julia 10
39 Polechoński Mikołaj 10
40 Śnigurowicz Julia 10
41 Wójcik Dawid 10
42 Wróbel Szymon 10
43 Czeszejko Dominik 9
44 Kowalska Julia 9
45 Mądzik Matylda 9
46 Wojcieszak Wiktoria 9
47 Kowalska Dominika 8
48 Blicharz Michał 6
49 Dobrowolski Piotr 10
50 Dowlaszewicz Adam 10
51 Kostrzewa Stanisław 10
52 Mocko Marcelina 10
53 Pawlik Martyna 10
54 Podyma Bartosz 10
55 Rybowska Laura 10
56 Fijołek Julia 9
57 Lintas Kuba 9
58 Mikulska Gabriela 9
59 Kotliński Kacper 8
60 Fabiś Nikola 5
61 Zygadło Dominika 5