Kiermasz świąteczny w filii

11 grudnia odbył się w filii kolejny kiermasz związany z akcją „Serce na dłoni”. W ramach tej charytatywnej akcji dzieci, rodzice, dziadkowie i przyjaciele szkoły przygotowują ozdoby świąteczne, które są sprzedawane na kiermaszu.

Dochód przeznaczany jest na przygotowanie słodkich paczek dla najbardziej potrzebujących. W trakcie kiermaszu sprzedawane są także najsmaczniejsze ciasta, upieczone przez rodziców i dziadków naszych uczniów. Wieczorem odbywają się jasełka, działa także kawiarenka. W ciągu tego dnia udało się zebrać 1204 złote.  Dzięki zaangażowaniu naszych niezawodnych rodziców, Rady Osiedla nr 7, dzieci i nauczycieli możemy przygotowac paczki dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.

Zapraszamy do galerii.