Teatr z Krakowa w naszej szkole

12 grudnia 2013 roku do naszej szkoły przyjechali aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych z Krakowa. Dzieci z klas trzecich mogły zobaczyć przedstawienie pt. „Pinokio” oraz na żywo  współtworzyć przygody o małym drewnianym pajacyku.
Spotkanie z taką formą teatru bardzo się dzieciom podobało, ponieważ mogły być  aktorami  i podpowiadały  dalszy ciąg bajki. Razem z prowadzącymi ustalili,  jak to w każdej bajce bywa, morał : „Kłamstwo ma zawsze długi nos i krótkie nogi oraz wcześniej, czy później wyjdzie na jaw”. Dzieci zgodnie ustaliły, że nie warto kłamać. Poza tym barwne dekoracje,  muzyka,  śpiew i zabawa zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich oglądających. Polecamy ten teatr innym dzieciom – zapraszajcie ich do siebie.

Zapraszamy do galerii.

Klasy trzecie i wychowawcy