Warto pojechać do Zalesia..

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu koniecznie trzeba odwiedzić. Przekonały się o tym dzieci z klas drugich /z filii/. Spędziły tam słoneczny, listopadowy dzień i były zachwycone wszystkim, z czym się spotkały.

ajpierw była wycieczka do lasu. Rzadko się zdarza, by tyle leśnych tajemnic można było odkryć w tak krótkim czasie. Pan Tadeusz Leśnik, który był przewodnikiem i nauczycielem okazał się wspaniałym gawędziarzem i fachowcem. Potrafił zainteresować 40 uczniów i skupić ich uwagę na jesiennym lesie. Po leśnej wyprawie odbyły się ciekawe zajęcia w bardzo dobrze wyposażonych salach. Dzieci zobaczyły wiele ciekawych eksponatów i uczyły się – bawiąc. To niezwykłe miejsce i warto tam pojechać. Dzieci z klas drugich zobaczyły tylko fragment mozliwości, jakimi dysponuje ośrodek. Ciąg dalszy nastąpi we wrześniu – bo wtedy właśnie pojedziemy po raz kolejny, na inny, ciekawy temat.  Zachęcamy wszystkich.

Zapraszamy do galerii.