Wyniki II etapu konkursu „Bawimy się w matematykę”

Podajemy wyniki II etapu konkursu „Bawimy się w matematykę”

klasy czwarte:

Maksymalna ilość punktów: 7
Minimalna ilość punktów: 5

Lp. Nazwisko i imię Ilość punktów
1. Bandrowska Matylda 4
2. Bieniarz Oliwia 5
3 Bohonos Tomasz 7
4. Buczkowski Wojciech 4
5. Chojęta Nadia 6
6. Czeszejko Kinga 4
7. Dębiński Krzysztof 7
8. Drytkiewicz Natalia 7
9. Dorc Natalia 7
10. Dzwonek Jakub 7
11. Figiel Michał 7
12. Głebocki Alan 7
13. Głuszyk Kamila 7
14. Golema Martyna 7
15. Hemmerling Dominik 4
16. Jancewicz Aleksandra 6
17. Jankowska Wiktoria 3
18. Janulewicz Oliwia 4
19. Jaśkiewicz Aleksandra 4
20. Kalinowka Marika 3
21. Kazimierczak Alicja 7
22. Kłos Aleksandra 7
23. Kornacka Nikola 7
24. Kucharska Bogumiła 7
25. Kucharska Zuzanna 7
26. Latosińska Katarzyna 5
27. Lewandowski Maksymilian 3
28. Majchrzak-Pożanowska Magdalena 5
29. Malicka Martyna 4
30. Michalak Kinga 7
31 Mijalski Patryk 6
32. Niezgoda Aleksandra 4
33. Pabin Krystian 6
34. Prabucka Weronika 7
35. Rabczyński Dawid 7
36. Rewaj Filip 6
37. Rzempała Weronika 3
38. Sikora Damian 3
39. Skórzyński Mateusz 4
40. Szymańska Emanuela 4
41. Stachowiak Michał 6
42. Statkiewicz Grzegorz 7
43. Tyburski Piotr 6
44. Wichowska Agata 7
45. Zaucha Wiktor 3
46. Zdanuk Dominika 7

klasy piąte:

Maksymalna ilość punktów: 10
Minimalna ilość punktów: 7

 

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Mazurek Julia 10
2. Olejniczak Wiktoria 9
3. Peda Mateusz 8
4. Hausner Julia 9
5. Kwinta Jakub 10
6. Lewandowska Julia 10
7. Lis Dominika 10
8. Piech Maja 7,5
9. Ratajczak Aleksandra 10
10. Sałapa Agata 10
11. Wielgos Adrianna 10
12. Wielgos Agata 10
13. Chojęta Julia 9,5
14. Kosiorkiewicz Natalia 10
15. Makowski Damian 10
16. Mazurek Wiktoria 10
17. Mliczek Jan 9
18. Oktaba Julia 9,5
19. Szymańska Katarzyna 8
20. Trojanowska Alicja 10
21. Wijas Jakub 9,5
22. Wiśniewski Olaf 8
23. Bik Kalina 9,5
24. Dalke Mariusz 9,5
25. Jomma Nura 7
26. Jucha Kuba 10
27. Kłosińska Victoria 7,5
28. Pięta Krzysztof 9,5
29. Prus Oliwia 10
30. Skalik Martyna 9
31. Tkaczuk Martyna 10
32. Wiśnios Weronika 8
33. Cimcioch Karolina 10
34. Ćwikła Kacper 10
35. Ratajczak Dawid 10
36. Spajzer Emilia 9
37. Szuta Martyna 10
38. Wojewoda Michał 10
39. Krasnodębska Julia 7,5
40. Łachwa Dawid 8
41. Ostrowski Artur 8
42. Roczniewski Marcel 8
43. Tworkowski Łukasz 8
44. Sękowska Agata 9
45. Olejnik Kacper 6,5
46. Ojrzanowski Kacper 4,5
47. Oleszkiewicz Szczepan 6
48. Irgielewicz Gracjan 4
49. Mikelburg Weronika 2,5
50. Owczyński Bartek 4,5
51. Gałka Marek 6
52. Chmielczyk Michał 5,5

 

klasy szóste:

Maksymalna ilość punktów:7
Minimalna ilość punktów:5

LP Nazwisko i imię Ilość punktów
1 Słotwiński Robert 6
2 Wójtowicz Natalia 6
3 Ziarkiewicz Jakub 7
4 Bogusławska Marta 5
5 Gryzima-Grylicz Kacper 7
6 Maćkowski Emilian 7
7 Rokicka Marta 7
8 Śrama Agata 7
9 Dobieżyńska Sandra 5
10 Michalska Daria 7
11 Grzyb Weronika 7
12 Początek Wiktoria 7
13 Raszewska Natalia 6
14 Tęgosik Przemysław 7
15 Wegner Zofia 5
16 Dąbrowska Daria 7
17 Dobrut Marcel 6
18 Dorc Patrycja 7
19 Maciejewski Grzegorz 6
20 Wereszka Magda 6
21 Zagórska-Król Marta 7
22 Banasiak Krzysztof 7
23 Lewandowski Bartosz 6
24 Olejnik Maria Magdalena 6
25 Olszewski Marcin 5
26 Kucharska Julia 7
27 Mądzik Matylda 7
28 Polechoński Mikołaj 7
29 Śnigurowicz Julia 7
30 Wójcik Dawid 7
31 Bochenek Patryk 7
32 Bugajska Wiktoria 7
33 Dobrowolski Piotr 7
34 Fabiś Nikola 7
35 Fijołek Julia 7
36 Kostrzewa Stanisław 6
37 Krzyżanowski Sławomir 7
38 Mikulska Gabriela 7
39 Mocko Marcelina 6
40 Pawlik Martyna 7
41 Witkowski Maciej 7
42 Lewandowska Klaudia 2
43 Podufalski Kacper 3
44 Górska Marika 3
45 Płuciennik Sandra 4
46 Borgul Laura 3
47 Dobrut Maja 0
48 Mazurkiewicz Nikola 3
49 Sobotka Kamil 3
50 Badowska Sara 1
51 Hamernia Paweł 3
52 Blicharz Michał 0
53 Herudzińska Julia 1
54 Wojcieszak Wiktoria 1
55 Wilk Patryk 0