Turniej Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Polic

25 stycznia 2014 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 odbył się coroczny turniej Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Polic.

Wzięły w nim udział reprezentacje 5 polickich szkół: SP Niekłończyca, SP Trzebież, SP1, SP3 i SP8. Każda szkoła  miała  6 drużyn  po 8 osób z klas 1-6.  Zawodnicy  musieli pokonać   wyznaczony dystans w jak najkrótszym czasie , wykonując jednocześnie ćwiczenia sprawnościowe. Nasza  reprezentacja objęła prowadzenie już podczas występu najmłodszych uczestników i utrzymała je do końca. Ostatecznie wynikiem 106 pkt. uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce i Puchar  Przechodni Burmistrza Polic. II miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Niekłończycy, III miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 3, Iv miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 i V miejsce Szkoła Podstawowa w Trzebieży. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii.