Wyniki III etapu Konkursu „Bawimy się w matematykę”

Dnia 11 stycznia 2014 roku odbył się III etap Konkursu „Bawimy się w matematykę”  podajemy wyniki konkursu

 Klasy czwarte:

Maksymalna ilość punktów:16

Minimalna ilość punktów:14

Lp. Nazwisko i imię Ilość punktów
1. Bieniarz Oliwia 15
2. Bohonos Tomasz 16
3 Chojęta Nadia 15
4. Dębiński Krzysztof 9
5. Drytkiewicz Natalia 14
6. Dorc Natalia 16
7. Figiel Michał 9
8. Gładkowski Mikołaj 16
9. Głebocki Alan 8
10. Głuszyk Kamila 14
11. Grabarczyk Weronika 15
12. Iwan Aleksandra 10
13. Kazimierczak Alicja 16
14. Kłos Aleksandra 16
15. Kornacka Nikola 7
16. Kowalczyk Adam 15
17. Kucharska Bogumiła 16
18. Kucharska Zuzanna 15
19. Latosińska Katarzyna 16
20. Majchrzak-Pożanowska Magda 16
21. Michalak Kinga 16
22. Mijalski Patryk 16
23. Pabin Krystian 16
24. Popławska Ewelina 15
25. Prabucka Weronika 15
26. Rabczyński Dawid 16
27. Rewaj Filip 15
28. Rymarek Roksana 16
29. Sporek Dawid 16
30. Stachowiak Michał 14
31 Statkiewicz Grzegorz 16
32. Skarżyńska Maja 16
33. Wichowska Agata 14
34. Załoga Oskar 16
35. Zdanuk Dominika 15

Klasy piąte:

Maksymalna ilość punktów:10

Minimalna ilość punktów:9

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Peda Mateusz 10
2. Olejniczak Wiktoria 10
3. Walczak Aleksandra 10
4. Sałapa Agata 10
5. Lis Dominik 10
6. Lewandowska Julia 9
7. Wielgos Agata 10
8. Wielgos Adrianna 10
9. Oktaba Julia 9
10. Wajs Damian 9,5
11. Mliczek Jan 9,5
12. Makowski Damian 10
13. Kosiorkiewicz Natalia 9
14. Kłosińska Victoria 10
15. Samsik Barbara 9,5
16. Skalik Martyna 9,5
17. Jucha Kuba 10
18. Dalke Mariusz 10
19. Kwinta Jakub 10
20. Tkaczuk Martyna 9,5
21. Wiśnios Weronika 9,5
22. Spajzer Emilia 10
23. Cimcioch Karolina 10
24. Ratajczak Dawid 10
25. Roczniewski Marcel 9
26. Ostrowski Artur 10
27. Nyczka Daniel 10
28. Mazurek Julia 6
29. Pioch Maja 5
30. Hausner Julia 6
31. Szymańska Katarzyna 1
32. Mazurek Wiktoria 8
33. Trojanowska Alicja 4
34. Wijas Jakub 4
35. Chojeta julia 5
36. Wiśniewski Olaf 6
37. Jomma Nura 8,5
38. Prus Oliwier 5,5
39. Kurowski Patryk 3,5
40. Szuta Martyna 8
41. Wojewoda Michał 8
42. Krasnodębska Julia 0
43. Tworkowski Łukasz 3,5
44. Łachwa Dawid 4

 

 

Klasy szóste:

Maksymalna ilość punktów:10

Minimalna ilość punktów:9

LP Nazwisko i imię Ilość punktów
1 Słotwiński Robert 10
2 Ziarkiewicz Jakub 10
3 Wójtowicz Natalia 9,5
4 Kotliński Kacper 10
5 Maćkowski Emilian 10
6 Dolak Piotr 9,5
7 Gryzima-Grylicz Kacper 9,5
8 Michalska Daria 10
9 Dobieżyńska Sandra 9,5
10 Grzyb Weronika 10
11 Smoliński Michał 10
12 Wegner Zofia 10
13 Wyrwicz Marta 10
14 Początek Wiktoria 9,5
15 Dorc Patrycja 10
16 Maciejewski Grzegorz 10
17 Olszewski Marcin 10
18 Banasiak Krzysztof 9
19 Polechoński Mikołaj 10
20 Wójcik Dawid 10
21 Mądzik Matylda 9,5
22 Kucharska Julia 9
23 Bochenek Patryk 10
24 Bugajska Wiktoria 10
25 Dobrowolski Piotr 10
26 Mikulska Gabriela 10
27 Pawlik Martyna 10
28 Podyma Bartosz 10
29 Krzyżanowski Sławomir 9
30 Bogusławska Marta 2
31 Pietrzyk Nicola 5
32 Tęgosik Przemysław 6
33 Raszewska Natalia 5,5
34 Stocka Izabela 1
35 Dobrut Marcel 8,5
36 Dąbrowska Daria 6
37 Lewandowski Bartosz 6
38 Olejnik Maria Magdalena 6
39 Wróbel Szymon 8,5
40 Śnigurowicz Julia 6
41 Fijołek Julia 6
42 Kostrzewa Stanisław 6
43 Rybowska Laura 5,5
44 Fabiś Nikola 5
45 Witkowski Maciej 5
46 Mocko Marcelina 3
47 Lintas Kuba 2
48 Zygadło Dominika 1