Co robi Zajączek?

Oczywiście przygotowuje świąteczne prezenty. Ma jednak wielu pomocników, którzy w różny sposób wspierają działania naszego sympatycznego, wielkanocnego zajączka.
W filii nauczyciele i rodzice zorganizowali w ostatnią środę kiermasz świąteczny, by słodkie prezenty dotarły do najbardziej potrzebujących. Czego na tym kiermaszu nie było! Rodzice, dziadkowie naszych uczniów, nauczyciele i przyjaciele szkoły przygotowali tak piękne ozdoby świateczne, że wybór był naprawdę trudny. I jak to na kiermaszu bywa nie mogło zabraknąć ciast i ciasteczek, upieczonych przez niezawodnych rodziców. Zebrana w trakcie kiermaszu pokaźna suma wystarczy na słodką niespodziankę dla każdego  ucznia. Świąteczny prezent dotrze także do tych, którzy go nabardziej potrzebują. Zajączek z pewnością ucieszył się z takich współpracowników.