Przedstawienie z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W czwartek, 10 listopada zebraliśmy się na hali, aby uczcić 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Obejrzeliśmy piękne, wzruszające przedstawienie przygotowane przez klasy: 5a i 6b. Wysłuchaliśmy recytacji utworów poetyckich nawiązujących do tematyki rozbiorów i zaborów Polski.  Dzięki przedstawieniu  dowiedzieliśmy się o wielu wydarzeniach, które rozegrały się w powojennej  Ojczyźnie, ale także o faktach z najnowszej historii. Apel uświetnił zachwycający występ chóru szkolnego i dzieci należących do kółka wokalnego, nad którym piecze sprawuje niezawodny pan Marian Wohlert. Wielu z nas po obejrzeniu spektaklu uświadomiło sobie jak wielkie były trudności w utrzymaniu niepodległości przez Polskę. Po przedstawieniu podziwialiśmy prace plastyczne uczniów klas VI, którzy brali udział w projekcie patriotycznym.

zapraszamy do galerii