Świetlica w filii

Świetlica jest niezwykle ważnym miejscem w szkole. To tutaj  dzieci spędzają wiele godzin, zanim rodzice wrócą z pracy. Świetlica musi więc być miejscem przyjaznym dla każdego dziecka. Tutaj bowiem uczniowie odpoczywają, bawią się i uczą nowych umiejętności. Nawiązują też bliższe relacje ze swoimi rówieśnikami.  Spędzają swój wolny czas na rozwijaniu wielu zainteresowań. W naszej świetlicy dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach. Rozwijają swoje zainteresowania plastyczne, poznają ciekawe książki, uczestniczą w zajęciach ruchowych /gry i zabawy na boisku szkolnym/. Mają dużo miejsca na zabawę i wypoczynek. Świetlica czynna jest w tym roku od godz. 6.30 do godz. 17.00. Rodzice mogą wykupić swemu dziecku obiady. Wszystkie dzieci otrzymują ciepłą herbatę podczas śniadania, które spożywają w stołówce szkolnej. Do świetlicy zapisujemy  dzieci rodziców pracujących zawodowo.